درباره ما

 

آرزوی‌های شگفت‌آوری با اختراع اینترنت به وقوع پیوست. اینترنت، بزرگ‌ترین دستاورد رویاپردازی‌های انسان، مسیر همواری برای خلق فناوری‌های بسیاری ایجاد کرد که منتهی به عصر دیجیتال شد. ابتدا لذت از سرعت بیشتر و تجربه دسترسی راحت‌تر، ما را به سمت فناوری‌های دیجیتال کشاند، اما سریع‌تر از آنچه فکر می‌کردیم شیوه کار، روش خرید، نحوه آموزش، نوع سرگرمی، مدل معاشرت و به طور خلاصه سبک زندگی ما تا جایی تغییر کرد که بخش زیادی از توجه ما از زندگی فیزیکی کاسته و به دنیای دیجیتال معطوف شده‌ است. این جریان هیچ وقت متوقف نشده و خبر از دنیایی می‌دهد که حضور ما در آن بیشتر از دنیای فیزیکی خواهد بود. NFT، یک تکنولوژی به‌روز و خلاقانه در صنعت دارایی‌های دیجیتال است که شناخت و حضور در آن، ما را به آینده دیجیتال پیوند می‌زند.

تکنولوژی NFT، سرنوشت دارایی‌های دیجیتال در دنیای بی‌انتهای مجازی را مشخص کرده و با ثبت مالکیت، ارزش بیشتری به آن‌ها می‌بخشد. از این طریق تجاری‌سازی دارایی‌های دیجیتال به شیوه‌ای کارآمد امکان‌پذیر می‌شود.

 

صنعت نوپای NFT، به پلتفرمی احتیاج دارد که امکان توسعه اقتصاد آن، حضور بیشتر علاقه‌مندان و عرضه هرچه بهتر دارایی‌های دیجیتال را فراهم کند. 

 

پلتفرم ENFTIES، پلتفرم ساخت، خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال است که با نگاه بین‌المللی راه خود را از بازار ایران آغاز کردهاست. ما مسئولیت خود می‌دانیم با به‌کارگیری استاندارد‌های جهانی و با در اختیار قرار دادن دانش و اطلاعات روز دنیا، تعداد علاقه‌مندان ایرانی را افزایش داده و عرصه ورود مخاطبان صنعت NFT را گسترش دهیم. در نتیجه‌، انگیزه اصلی ما یعنی ایجاد جامعه یکپارچه میان سازندگان و مجموعه‌داران داخلی و گسترش دامنه ارتباطی آن‌ها تا سطح بهترین بازار‌های بین‌المللی محقق می‌شود.

دغدغه ما، رفع پیچیدگی‌ سازوکار پلتفرم و کاهش ریسک اقتصادی حضور در بازار NFT می‌باشد. ارائه پلتفرم به دو زبان انگلیسی و فارسی، تامین امنیت دارایی از طریق ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، آموزش عملکرد بخش‌های مختلف، ارائه مقالات مرتبط، پشتیبانی همیشگی، امکان ساخت رایگان NFT و بسیاری امکانات دیگر در راستای ایجاد مسیری است که همه بتوانند از سود و لذت معامله آثار دیجیتال بهره‌مند شوند.

 

 

حس خوب این مسیر برای ما گسترش و توانمندسازی جامعه NFT و ایجاد بستری است که رشد و فراگیریNFT  را حمایت می‌کند.

 

به ما بپیوندید تا با هم، به سمت آینده پیش برویم.